Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

510 636 461

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu
Wybierz model:

Dywaniki Samochodowe Gumowe

Osłony pod silnik Samochodowe

Nadkola samochodowe Wszystkie Marki

Siatki do bagażnika samochodowe

Kup Dolewkę Oleju i Oszczędzaj - Olej

Części do Ford Mondeo Mk5 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 - Sklep internetowy

Ford Mondeo Mk5 to najnowsza wersja modelu, wprowadzona na rynek w 2014 roku. Przed nim miało miejsce zaprezentowanie prototypu Ford Evos koncept (w 2011 roku). Według specjalistów ta wersja forda stanowi odpowiedź na realizację globalnej idei samochodu, którego starannie opracowany design jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców zarówno Starego Kontynentu, jak i Ameryki.

Wersje silnikowe Ford Mondeo MkV

Ford Mondeo Mk5 za oceanem występuje jako Ford Fusion, co nie ma jednak znaczenia w zakresie popularności. A za tą przemawia stylistyka wykonania samochodu, który powstał na platformie podłogowej Ford CD4 platrfom.
W różnych wersjach Mondeo Mk5 dostępne jest z silnikiem benzynowym, dieslem i hybrydą. Największe wrażenie w zakresie designu sprawia wersja Sedan Facelifting, choć ta w kombi i sedanie również cieszy się popularnością wśród osób, które wcześniejsze modele Forda uważały za auta idealne na co dzień.

Stylistyka Forda Mondeo Mk5

Dotychczas kojarzony z niezawodnością i stosunkowo niedrogim serwisowaniem Ford dzięki nowemu modelowi zyskał opinię klasyki designu, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wersję hybrydową. Może się wydawać, że nie różni się ona znacznie od konwencjonalnych modeli, ale różnicę można dostrzec już w emblematach „Hybrid” na tylnej klapie i przednich drzwiach. Auto na częściowym silniku również udowadnia od razu, że mamy do czynienia z hybrydą. Największe różnice są widoczne po uruchomieniu silnika, kiedy sedan niemal bezdźwięcznie porusza się ulicą, przykuwając uwagę osób, które wcześniej uważały Mondeo za głośnego, kopcącego diesla. A jeśli kogoś nie interesuje ekologiczna hybryda może wybrać inną wersję - również będącą znacznym zaskoczeniem dla wielu osób, które nie zgadzały się ze stwierdzeniem, że małe jest piękne. Zamiast praktycznego liftbacka może też wybrać pojemne kombi, którego przestrzeń może zadziwić.

Komfort użytkowania Forda Mondeo piątej generacji

Specjaliści są zgodni, że Ford Mondeo V generacji w średniej klasie to najciekawsze i najbardziej spójne Mondeo od momentu powstania drugiej generacji tego modelu. Jest to połączenie drapieżności i stylizacji, która do tej pory nie była tak bogata w unikalny, nowoczesny design. W najnowszej wersji poprawiono to, na co wcześniej narzekali kierowcy. I tak mamy np. wygodne siedzenie z tyłu, które z powodzeniem pomieści trzy osoby, zapewniając swobodę ruchów. Miłe wrażenie wizualne sprawia też kokpit, stanowiący przyjemny dla oka  design. Podczas jazdy można liczyć na ciekawe właściwości, ponieważ Mk5 przewyższa zawieszeniem poprzednią generację, która dla wielu była niema idealna. Najnowsza może być zatem uznana za taką, która rzeczywiście  przyprawia o zawrót głowy!

Auto części oryginalne oraz zamienne do Ford Mondeo Mk5

Specjalizujemy się w sprzedaży części do Forda. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Ford Partner Club. Masz pewność że produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji. W naszej ofercie dostępne są akcesoria, filtry, elementy nadwozia, układu hamulcowego, silnika (m.in. rozrządy, rolki itd), zawieszenia. Również specjalnie przygotowana oferta: zestawy olejowe oraz hamulcowe zestawy promocyjne dedykowane do Forda Mondeo MkV.

Płatności elektroniczne