Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

510 636 461

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: SKF

SKF to przedsiębiorstwo, którego historia sięga początków dwudziestego wieku, roku 1907. Przez ten czas spółce udało się nabyć szerokie doświadczenie, jakie być może nie przypada w udziale żadnej innej marce motoryzacyjnej, specjalizującej się w produkcji części samochodowych. Oprócz tego SKF miało swój udział w niemal w czterdziestu innych branżach.


SKF w swoich działaniach stawia na to, aby klienci byli zawsze zadowoleni. Doświadczenie przekłada się na dokładność. Przez wiele lat działalności na rynkach różnych krajów, przedsiębiorstwo było w stanie dogłębnie poznać wszystkie tajniki łożysk, ich zespołów, uszczelnień oraz zagadnień czysto mechatronicznych dotyczących ich. W produktach firmy znajdują się łożyska oraz wszystkie ich części składowe. Oprócz tego smary, pompy wodne, paski rozrządu.


SKF zajmuje się również usługami oraz systemami smarowania.


Usługi tej firmy obejmują całościowe czuwanie nad procesem produkcji, począwszy od opracowania i weryfikacji projektu, skończywszy na pracach regeneracyjnych, utrzymaniu ruchu oraz zdalnym monitoringu.


Celem firmy są następujące zadania: zwiększanie wydajności, zmniejszanie kosztów, a także troska o środowisko. To ostatnie to zadanie nie tylko samej spółki, ale także wszystkich jej klientów.

Płatności elektroniczne