Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: GSP

Przez szereg lat stał się niekwestionowanym liderem na rynku części zamiennych do samochodów różnych marek. Koncern GSP to rozpoznawalna i uznana przez fachowców marka, dzięki której eksploatacja samochodów staje się prawdziwą przyjemnością, nie związaną z dużymi nakładami finansowymi.


GSP wyspecjalizował się w produkcji części - zwłaszcza łożysk, półosi, wałów napędowych, przegubów napędowych - do samochodów europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich. Jego produkty docierają do 120 krajów całego świata.


Filozofia firmy to połączenie najwyższej jakości z racjonalną ceną produktu. O tym pierwszym świadczą rozliczne certyfikaty oraz nagrody, za to o drugiej wartości mogą przekonać się kierowcy dokonujący zakupów zamiennych podzespołów samochodowych.


Jednym z kluczy do sukcesu, będących jednocześnie gwarantem marki jest jednolita produkcja odbywająca się wyłącznie w fabryce GSP w Chinach. To z niej, gotowe produkty docierają do magazynów centralnych, a finalnie do sprzedaży detalicznej. Z całą pewnością części tego producenta są warte uwagi i zaufania.

Płatności elektroniczne