Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu
Wybierz model:

Dywaniki Samochodowe Gumowe

Osłony pod silnik Samochodowe

Nadkola samochodowe Wszystkie Marki

Siatki do bagażnika samochodowe

Kup Dolewkę Oleju i Oszczędzaj - Olej

Zestawy filtrów olejowe kompletne Olej silnikowy, filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza – Oryginalne Ford

Znajdziesz tutaj gotowe do zakupu kompletne zestawy produktów składających się oryginalnych części samochodowych Ford / Motorcraft. W zależności od rozbudowania z oleju silnikowego, filtra oleju, filtra powietrza, filtra kabinowego, filtra paliwa, uszczelki korka spustowego, korka spustowego miski olejowej do najbardziej rozbudowanych zestawów dodajemy Oryginalny płyn chłodniczy Ford.

Kupując taki kompletny zestaw masz pewność, że nasi specjaliści idealnie dopasowali produkty w nim zawarte do Twojego samochodu. W naszej ofercie znajdziesz ponad 230 gotowych zestawów olejowych do najbardziej popularnych modeli samochodów Ford. Pamiętaj jeżeli nie ma zestawu który Cię interesuje stworzymy go dla specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do formularza kontaktowego, podania numeru VIN i informacji z czego ma się składać zestaw części zamiennych.

Jaki olej silnikowy do Forda?

Oryginalne, dedykowane oleje Ford zapewniają bezpieczne i bezproblemowe użytkowanie Twojego silnika, przedłużając jego życie. Doskonale spisują się w niskich i wysokich temperaturach. Zapewniają doskonały rozruch silnika, zwiększa jego moc i efektywnie zabezpiecza przed zużyciem.

Co ile wymieniać olej silnikowy Ford?

Każdy producent ma swoje zalecenia po jakim czasie lub przebiegu należy wymieniać olej silnikowy. Ford zaleca wymianę oleju co 15 tysięcy km lub raz w roku szczególnie w samochodach poruszających się głównie po mieście.

Filtr paliwa Ford

Głównym zadaniem filtra jest oczyszczanie z zabrudzonego paliwa. Jest to bardzo istotny element układu wtryskowego, dlatego nie powinno się zwlekać i oszczędzać na wymianie tego filtra. Zanieczyszczenia są groźniejsze dla samochodów z silnikami diesla.

Co ile wymieniać filtr paliwa w Fordzie?

W zależności od producenta filtra zalecane jest wymienianie go od 15 tysięcy km do 50 tyś. km. Koszt zakupu jest niedrogi, a wymiana nie jest skomplikowana, więc spokojnie powinniśmy dać radę go wymienić nawet samemu.

Filtr oleju Ford

Jego zadaniem jest oczyszczanie zanieczyszczeń dostających się do silnika z zasysanym powietrzem i przede wszystkim oczyszczaniem samego oleju silnikowego.

Co ile wymieniać filtr oleju w Fordzie

Filtr oleju powinno wymieniać się razem z olejem silnikowym, czyli co 15 tysięcy km lub raz w roku. Trzeba pamiętać że regularna wymiana filtra bardzo dobrze wpływa na trwałość i długość eksploatacji silnika.

Filtr powietrza Ford

To pierwszy filtr, który zabezpiecza silnik samochodu przed dostaniem się wszelkich zanieczyszczeń dlatego bardzo istotna jest jego kontrola i regularna wymiana. Dobry filtr jest ważny by odpowiednio filtrować powietrze dostające się do silnika i jednocześnie powoduje jego bezproblemową pracę.

Co ile wymieniać filtr powietrza w Fordzie

Wymiana filtra powietrza powinna odbywać się co każde 15 tysięcy kilometrów lub raz w roku razem z filtrem oleju i olejem silnikowym.

W naszej ofercie posiadamy zestawy olejów silnikowych i filtrów oryginalnych oraz bardzo dobrej jakości zamiennikiów do wszystkich modeli samochodów Forda: B-Maxa, C-Maxa, Fiesty, Focusa, Fusiona, Galaxy, Ka, Kuga, Mondeo (MK1, Mk2, Mk3, Mk4, Mk5), S-Maxa, Transita (Connecta, Turneo).

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez formularz na stronie Kontakt

Płatności elektroniczne