Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

510 636 461

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu
Wybierz model:

Dywaniki Samochodowe Gumowe

Osłony pod silnik Samochodowe

Nadkola samochodowe Wszystkie Marki

Siatki do bagażnika samochodowe

Kup Dolewkę Oleju i Oszczędzaj - Olej

Dywaniki Samochodowe Gumowe i Maty / Wykładziny Bagażnika Warszawa

Jeżeli szukasz gumowych dywaników samochodowych dobrze dopasowanych pod Twój model auta to trafiłeś idealnie. Zapoznaj się z szerokim asortymentem dywaników i mat bagażnika oferowaną przez firmę Mccar.pl. Sprzedajemy dywaniki samochodowe dedykowane w kompletach 4 sztuki , przednie dywaniki kierowcy oraz tylne dywaniki pasażera. Posiadamy dywaniki do 32 różnych Marek samochodu. Do każdego zestawu dywaników dołączamy komplet stoperów które przeznaczone są do przednich dywaników.

Dywaniki gumowe dlaczego warto?

Dywaniki samochodowe to podstawowe wyposażenie każdego samochodu. To element czasem niedoceniany jednak nadaje estetycznego wyglądu wnętrza naszego samochodu. Dywaniki gumowe przede wszystkim najlepiej zabezpieczają wnętrze pojazdu przed zabrudzeniem. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów - syntetycznego kauczuku TPE który ma właściwości jak zwykła guma ale nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu „dywaniki gumowe które nie śmierdzą”. Dywaniki zachowują idealną elastyczność w bardzo wysokich i niskich temperaturach. Mają podwyższone obrzeża „rant” o wysokości około 4cm który zapobiega wydostawaniu się ewentualnych zanieczyszczeń do wnętrza pojazdu – znane są również jako dywaniki gumowe korytkowe. Dywaniki nie wchłaniają wilgoci doskonale spisują się w okresie zimowo jesiennym – ale również zapewniają wysoki komfort latem. Dywaniki gumowe są niesamowicie trwałe i odporne na odkształcenia – po zagięciu zawsze wracają do pierwotnej formy. Posiadają zabezpieczoną powierzchnię antypoślizgową która przydaje się na mokre i śnieżne dni. Niewątpliwą zaletą sprzedawanych przez nas dywaników gumowych jest certyfikat DEKRA ISO 9001:2008.

Gumowe wykładziny / maty bagażnika

Idealnym uzupełnieniem oferty dywaników są maty bagażnika. Posiadają te same właściwości zabezpieczające wnętrze Twojego bagażnika co dywaniki gumowe. Są idealnie dopasowane, chronią przed zabrudzeniem są nieprzemakalne i łatwo się je czyści. Również posiadają rant o wysokości około 4cm. W naszej ofercie posiadamy wykładziny bagażnika do większości modeli samochodów na naszym rynku.

Jak czyścić dywaniki gumowe?

Dywaniki gumowe czyści się niesamowicie łatwo. Można je w każdej chwili wyjąć z samochodu i wytrzepać. By dogłębnie odnowić dywaniki zwykle wystarczy umyć je” karcherem” na samoobsługowej myjni samochodowej lub opłukać zwykłą wodą pod ciśnieniem można też stosować wilgotną szmatkę lub gąbkę.

Dlaczego dywaniki samochodowe i wykładziny bagażnika Rezaw-Plast

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem dywaników i wykładzin samochodowych firmy Rezaw-Plast. Jest to prężnie rozwijające się polskie przedsiębiorstwo, któremu można zaufać. Jest to solidny producent którego produkty doceniają klienci w Polsce i na całym rynku europejskim.

Płatności elektroniczne