Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

510 636 461

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu
Wybierz model:

Dywaniki Samochodowe Gumowe

Osłony pod silnik Samochodowe

Nadkola samochodowe Wszystkie Marki

Siatki do bagażnika samochodowe

Kup Dolewkę Oleju i Oszczędzaj - Olej

Układ hamulcowy do Ford Mondeo Mk5 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 - sklep internetowy

Jednym z najważniejszych systemów bezpieczeństwa w każdym samochodzie jest z pewnością układ hamulcowy. To on odpowiada za nasze bezpieczeństwo podczas jazdy, jak również pozostałych uczestników ruchu drogowego. Jak pokazują najnowsze statystyki, niesprawne hamulce w dużym stopniu przyczyniają się do wypadków, jakie obserwujemy codziennie na drogach. Zatem w jaki sposób można temu zapobiec?

Sprawny układ hamulcowy bardzo ważny!

Aby układ hamulcowy pozostał sprawny, wiele różnorodnych elementów musi działać w pełni prawidłowo. Nawet jeden zawodny element taki jak przykładowo tarcze hamulcowe sprawia, że możemy mieć problem z nagłym zatrzymaniem pojazdu, a droga hamowania wydłuży się.

Oryginalne klocki oraz tarcze hamulcowe Ford Mondeo Mk5

Jednymi z najbardziej narażonych na zużycie elementów w układzie hamulcowym są z pewnością tarcze hamulcowe oraz klocki hamulcowe. Na skutek systematycznej eksploatacji pojazdu, należy je systematycznie wymieniać. Pierwszymi oznakami niesprawnego układu hamulcowego są między innymi wibracje oraz hałasy podczas hamowania, jak również słyszalne tak zwane "bicie". Kolejne symptomy, które powinny nas zaniepokoić to także wyczuwalny zapach spalenizny podczas hamowania, jak również specyficzny odgłos tarcia, o metalicznym wydźwięku.

Decydując się na zakup części do układu hamulcowego należy zwrócić uwagę na fakt, aby były one naprawdę wysokiej jakości. Tylko dzięki temu można uniknąć niespodziewanej awarii, a cały układ będzie bardzo długo sprawny. Warto więc inwestować w tego typu produkty, pochodzące od renomowanych producentów, których na rynku nie brakuje.

Części układu hamulcowego oryginalne oraz zamienne do Ford Mondeo Mk5

Specjalizujemy się w sprzedaży części do Forda. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Ford Partner Club. Masz pewność że produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji. W naszym asortymencie znajdziesz części do przedniegotylnego układu hamulcowego m.in. tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, przewody, płyny hamulcowe.

Płatności elektroniczne