Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: Elring

Elring jest jednym z czołowych producentów wszelkich obejm, uszczelek i uszczelniaczy do przemysłu automotive. Jest firmą z długą tradycją, która została założona w Niemczech.


Kawał Historii Elring


W 1879 Paul Lechler zakłada spółkę handlową dla artykułów technicznych w Stuttgarcie, gdzie miała rozpocząć się historia. Następnie, w 1885  Richard Klinger uruchamia warsztaty projektowe w Wiedniu. Lata lecą, a w 1994 doszło do połączenia Elring GmbH z sektorem motoryzacyjnym Richarda Klingera GmbH w celu utworzenia ElringKlinger GmbH. Kolejne lata to pasmo sukcesów firmy I fuzje w dużo większe spółki. W roku 2013  ElringKlinger przejmuje pozostałe 10% udziałów w Elring Parts Ltd., Wielka Brytania, stając się tym samym wyłącznym właścicielem tej firmy, która działa w sektorze części zamiennych. Od roku 2015 z 45 fabrykami na całym świecie Grupa ElringKlinger jest reprezentowana w 21 krajach.


Elring uszczelki pod głowicę, obejmy, uszczelniacze, podkładki do samochodów Ford


Jest to idealny dostawca profesjonalnych części do napraw silników. Firma Elring może dostarczyć pełną gamę zestawów uszczelek, uszczelniaczy części serwisowych i mas uszczelniających, aby spełnić wszystkie wymagania rynku. Firma oczywiście stosuje się do wszelkich standardów jakości, których oczekuje się od światowego dostawcy oryginalnego sprzętu samochodowego.Ponado, firma opracowuje i produkuje komponenty do silników, skrzyń biegów, układów wydechowych oraz alternatywnych technologii napędowych dla większości producentów pojazdów i silników.


Innowacje i doświadczenie w dziedzinie oryginalnego wyposażenia stanowią podstawę wysokiego poziomu popularności i sukcesu na rynku części zamiennych na całym świecie. Hasło "Elring - Das Original" już dawno stało się znakiem firmowym za wyjątkową jakość, bezpieczeństwo, serwis, dostępność i niezawodność.

Produkty oferowane przez firmę stanowią standardowe wyposażenie wielu warsztatów mechaniki samochodowej. Dzięki częściom dostarczanych przez firmę można wykonać wszelkie naprawy czy przeróbki elementów silnika samochodowego. Wysoka jakość części oryginalnych została zachowana również w częściach zamiennych.

Płatności elektroniczne