Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: Kraft

Kraft Atomotive to znane na całym świecie przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją części samochodowych. Znakiem handlowym firmy sygnowane są takie produkty jak elementy zawieszenia, amortyzacja, układy kierowniczy, hamulcowy i przeniesienia napędu.


W obszarze zainteresowań firmy znajdują się również układy chłodzenia, zasilania, zapłonowy, silnik i jego komponenty, osprzęt układu wydechowego. Kraft to również oleje, filtry, płyny eksploatacyjne oraz akcesoria. Oferta przedsiębiorstwa jest stale rozszerzana.


Kraft jest marką znaną w całej Europie, swoje filie posiada na Ukrainie, w Bułgarii, Kazachstanie, Niemczech oraz Rosji. W Polsce znajduje się blisko sześćdziesiąt placówek rozmieszczonych w każdym większym mieście wszystkich województw. W samej Warszawie znajdują się trzy z nich.


Partnerzy biznesowi tego dystrybutora części samochodowych są zadowoleni ze względu na dokładność ich wykonania oraz wysoką jakość. Nic dziwnego ponieważ Kraft produkuje w zakładach, które spełniają ścisłe normy. Nie jest to bez znaczenia, ponieważ bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo na drogach. Całość oferty przedsiębiorstwa znajduje się w specjalistycznym, łatwo dostępnym katalogu elektronicznym TECDOC.


Firma znana jest również z tego, że nie pozostawia swoich klientów samych sobie. Zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne, które polega na kontakcie z wykwalifikowaną grupą Managerów Produktu.

Płatności elektroniczne