Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: Sidem

Znana na całym świecie firma Sidem powstała w roku 1933 w Belgii i jest jedną z najstarszych ofert na rynku motoryzacyjnym w Europie. Niemal od razu przedsiębiorstwo stało się liderem na rynku. Choć na przestrzeni czasu Sidem zajmowało się produkcją różnych produktów, znane jest przede wszystkim jako producent części samochodowych.


Również w tej chwili firma posiada jeden z najbardziej ubogaconych asortymentów w skali Europejskiej. Nie ustającą popularnością cieszą się takie części podwozia samochodowego jak wahacze, sworznie, tuleje oraz łączniki. Sidem jest znany na rynku motoryzacyjnym, który obejmuje zarówno zwykłe samochody osobowe, jak sprzęty o większych gabarytach, czyli ciężarówki oraz autobusy.


Części tego przedsiębiorstwa znajdują się w wielu znanych markach samochodowych, od Alfy do Zastava. Firma aktywna jest w około dziewięćdziesięciu krajach na całym świecie, w tym w Japonii. Jest dostawcą Ford Motocraft a także prowadzi zaawansowane relacje biznesowe z takimi partnerami jak VW, Dacia czy Porsche. Siedem cechuje się dokładnością, niezawodnością oraz spełnia najwyższe normy.

Płatności elektroniczne