Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: Hella

Hella KGaA Hueck & Co. jest działającym na skalę międzynarodową niemieckim dostawcą części samochodowych z siedzibą w Lippstadt, w Nadrenii Północnej-Westfalii. Firma opracowuje i produkuje elementy i systemy oświetleniowe i elektroniczne dla przemysłu motoryzacyjnego, a także jest jedną z największych organizacji handlowych zajmujących się częściami, akcesoriami, diagnostyką i usługami samochodowymi w Europie. Hella jest jednym z 50 największych światowych dostawców motoryzacyjnych i należy do 100 największych firm przemysłowych w Niemczech. Na całym świecie około 30 700 pracowników jest zatrudnionych w ponad 100 lokalizacjach w ponad 35 krajach. Ponad 5800 inżynierów i techników zajmuje się badaniami i rozwojem w firmie.


Główne obszary działalności Helli można podzielić na trzy segmenty: motoryzacyjny, rynek wtórny i aplikacje specjalne. Segment motoryzacyjny obejmuje rozwój, produkcję i marketing oświetlenia i komponentów elektronicznych oraz systemów zarówno dla producentów pojazdów, jak i dla innych dostawców. W segmencie Aftermarket firma rozwija, produkuje i sprzedaje produkty na niezależny rynek części zamiennych i do warsztatów. Segment Specjalnych Zastosowań obsługuje grupy docelowe, od producentów maszyn budowlanych, przez budowniczych łódek, aż po gminy i dostawców energii, zapewniając im innowacyjne oświetlenie i produkty elektroniczne.


W dziale oświetlenia Hella opracowuje i produkuje reflektory, oświetlenie i oświetlenie wewnętrzne. Najnowsze innowacje obejmują reflektory, które dostosowują się do panującej sytuacji jazdy i pogody. Reflektory z diodami LED jako źródła światła dla świateł mijania i drogowych są już produkowane seryjnie. Przykładem mogą być belki w Cadillac Escalade Platinum. Jako światła do jazdy dziennej, są one w wielu pojazdach średniej i wyższej klasy, które często były głosowane jako standardowe. Oparte na kamerach systemy wspomagające kierowcę zapewniają kolejny poziom innowacji. Stwarzają nowe możliwości optymalnego rozsyłu światła, w zależności od sytuacji na drodze.

Płatności elektroniczne