Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu
Wybierz model:

Dywaniki Samochodowe Gumowe

Osłony pod silnik Samochodowe

Nadkola samochodowe Wszystkie Marki

Siatki do bagażnika samochodowe

Kup Dolewkę Oleju i Oszczędzaj - Olej

Rozrząd do Ford Focus Mk2 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 sklep internetowy

Zestaw rozrządu dostępny w naszym sklepie internetowym sprowadzany jest jedynie od najlepszych i od tych sprawdzonych producentów. Warto jest się rozejrzeć za najlepszymi rozwiązaniami, jakie my właśnie Państwu oferujemy.

Zestaw rozrządu Oryginalny Ford Focus Mk2

Rozrząd pełni niesamowicie ważną rolę w każdym pojeździe. Każdy z nas powinien zwracać uwagę na każdą anomalię przy jeździe samochodem, gdyż wtedy o wiele szybciej znajdzie się ewentualne usterki. W razie pytań albo wątpliwości można jak najbardziej odzywać się do nas. My z chęcią Państwu pomożemy wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie. Można zaufać naszemu doświadczeniu i pasji, z jaką działamy. Wymieniać się powinno rozrząd albo po pięciu latach eksploatowania go, albo w zależności od tego ile kilometrów się już na nim zrobiło. Nie zapominajmy o tym, ponieważ niewymienienie go może nas narazić na duże i zupełnie niepotrzebne dodatkowe koszty.

Pasek rozrządu Ford Focus Mk2

Pasek rozrządu jest jednym z elementu całego rozrządu. Taki pasek działa niesamowicie korzystnie na jednostkę napędową całego auta. Nic więc dziwnego, że należy on do najczęściej wymienianych eksploatacyjnych części samochodowych. To na co należy zwrócić uwagę wybierając dla siebie pasek rozrządu to to, żeby był on odporny na bardzo wysoką temperaturę i żeby pochodził od najlepszego oraz sprawdzonego producenta. Najlepiej jest nie naprawiać pasków rozrządu na własną rękę, ponieważ jak najbardziej może to spowodować o wiele szybszą eksploatację niż w przypadku założenia takiego paska rozrządu przez profesjonalnego mechanika.

Napinacz paska rozrządu Ford Focus Mk2

Napinacze pasków rozrządów, jak sama nazwa wskazuje, napinają wyżej wymieniony pasek rozrządu. Napinacz jest oczywiście nieodłącznym elementem zestawu rozrządu w każdym samochodzie. Wraz z wymianą rozrządu, wymieniany jest także napinacz paska rozrządu. To jaki napinacz najlepiej jest dla siebie wybrać, zależy jedynie od tego jakim samochodem jeździmy i czego tak naprawdę wymagamy od danej części samochodowej. Najlepiej będzie gdy zastosujemy się do zaleceń producentów naszego auta. Oczywiście nie róbmy tego samodzielnie, niech zrobi to mechanik.

Pompa wody Ford Focus MkII

Pompa cieczy chłodzącej jest bardzo ważną częścią samochodową. Zajmują się one chłodzeniem całego osprzętu silnika samochodowego. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu najlepsze części samochodowe, które cieszą się z roku na rok coraz lepszą popularnością. Chłodnica powinna niezawodnie chłodzić silnik, także warto o nią dbać. Warto nam zaufać, ponieważ wszelkie produkty u nas zakupione posiadają gwarancję, więc nic Państwo nie ryzykują, a jedynie zyskują profesjonalizm oraz świetną jakość usług. Znajdą u nas Państwo tych najczęściej spotykanych producentów pomp wody. Dolewajmy płyn chłodniczy, ponieważ bez niego w bardzo szybkim tempie zniszczymy chłodnicę w naszym samochodzie, a tego bardzo byśmy nie chcieli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze produkty są wolne od wszelkich wad fabrycznych. Pompa wody jest elementem eksploatacyjnym. Warto jest kontrolować stan wody w chłodnicy w naszych samochodach.

W ofercie sklepu internetowego mccar.pl znajdziecie najwyższej jakości wyselekcjonowane zestawy rozrządu które od lat znajdują się w naszej ofercie a klienci nie zgłaszają do nich reklamacji. Posiadamy rozrządy do wszystkich modeli Forda Focusa MkII.

Między innymi do wersji:

Rozrząd Ford Focus Mk2 Benzyna:

  • Ford Focus Mk2 1.4 Duratec / Zetec-SE
  • Ford Focus Mk2 1.6 Duratec 16V
  • Ford Focus Mk2 1.8 / 2.0 Duratec-HE

Rozrząd Ford Focus Mk2 Diesel:

  • Ford Focus Mk2 1.6 TDCi Duratorq
  • Ford Focus Mk2 1.8 TDCi Duratorq
  • Ford Focus Mk2 2.0 TDCi Duratorq

Polecane zestawy / komplety rozrządu do Ford Focus Mk2:

Powiązane kategorie:

Jeżeli masz pytania:

  • Ford Focus Mk2 wymiana rozrządu co ile?
  • Ford Focus Mk2 kiedy wymiana rozrządu?
  • Ford Focus Mk2 co ile wymiana rozrządu?

Jeżeli masz pytania, chcesz kupić rozrząd, pompę wody, pasek rozrządu, części lub akcesoria do samochodów Ford Focus Mk2 zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania jesteśmy dostępni w Ząbkach oraz w Warszawie.

Płatności elektroniczne