Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: Ford Motor Company

Marka Ford jest doskonale znana nie tylko wielkim fanom motoryzacji. Nie da się ukryć, że koncern samochodowy, założony 16 czerwca 1903 roku przez Henry'ego Forda, jest jednym z największych na świecie producentów samochodów oraz części zamiennych. W światowym rankingu firma zajmuje zaszczytne, piąte miejsce. Biorąc pod uwagę tylko USA, Ford znajduje się na pozycji drugiej.


Firma zatrudnia ponad 200 tysięcy osób co tylko potwierdza skalę prowadzonej działalności. Fabryki Forda, produkujące zarówno samochody jak i części zamienne, znajdują się w Australii, obu Amerykach, Azji oraz Europie. Co ciekawe w poszczególnych krajach i filiach koncernu Ford produkowane są unikalne, niespotykane w innych regionach marki.


Obok wysokiej klasy aut, firma Ford Motor Company produkuje również oryginalne części zamienne do swoich marek. Nowoczesna linia technologiczna, opracowana przez Henry'ego Forda na potrzeby efektywnej produkcji samochodów, sprawdza się także w przypadku części zamiennych. Na uwagę zasługuje także nieustanny rozwój nie tylko oferty produktowej, ale także procesów produkcyjnych. Koncern Ford kładzie bardzo duży nacisk na ekologię. Dlatego też od kilku lat zespół specjalistów tej firmy, pracuje nad wdrożeniem procesu produkcyjnego części zamiennych wykonanych z materiałów roślinnych. Wykorzystanie ekologicznych materiałów ma wpłynąć pozytywnie nie tylko na środowisko, ale także na stan portfela kierowców. Lekkie, organiczne części zamienne obniżą całkowitą wagę pojazdu, a tym samym wpłyną na zmniejszenie wartości spalanego paliwa.


Części samochodowe marki Ford to przede wszystkim gwarancja jakości, której stemplem jest wieloletnia obecność na rynku oraz dotychczasowe osiągnięcia. Jednocześnie na uwagę zasługuje wizjonerskie podejście technologów oraz realne plany produkcji przystępnych cenowo, przyjaznych dla środowiska i ergonomicznych części.

Płatności elektroniczne