Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu
Wybierz model:

Dywaniki Samochodowe Gumowe

Osłony pod silnik Samochodowe

Nadkola samochodowe Wszystkie Marki

Siatki do bagażnika samochodowe

Kup Dolewkę Oleju i Oszczędzaj - Olej

Rozrząd Ford Focus Mk3 2011, 2011, 2012, 2013, 2014 Sklep internetowy

Rozrząd jest to niesamowicie istotny element w każdym samochodzie. To dzięki niemu doprowadzana jest mieszanka paliwowo - powietrzna do wszystkich cylindrów silnika, jak. Usuwa on także z układu wydechowego spaliny. Mamy aż trzy rodzaje rozrządu w zależności od tego jak są one zbudowane.

Zestaw rozrządu Oryginalny Ford Focus Mk3

Z pewnością nie wolno zaniedbać rozrządu w samochodzie, ponieważ późniejsze naprawy mogą okazać się droższe niż wartość naszego auta! Najczęściej wymiana rozrządu zachodzi po około pięciu latach eksploatacji. Wszystkie silniki tłokowe posiadają rozrząd. W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami na numer kontaktowy lub na adres mailowy podane na naszej stronie internetowej. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, który działa z pasją i zaangażowaniem. Nasz sklep internetowy cieszy się z roku na rok coraz to większą popularnością, dlatego też jak najbardziej można nam zaufać.

Pasek rozrządu Ford Focus Mk3

Pasek rozrządu jest to bardzo elastyczna część, która jest niesamowicie trwała. W zależności od przebiegu, jak i od czasu użytkowania takiego paska rozrządu, należy go wymienić. Jeżeli tego nie zrobimy, narazimy na bardzo duże ryzyko nie tylko nas, lecz także innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo wypadkiem samochodowym spowodowane zerwaniem paska rozrządu. Uszkodzimy tłok w naszym samochodzie, przez co będzie konieczna wymiana całego silnika. Dzieje się tak najczęściej wtedy, gdy nasz silnik zaczyna wydawać nieprawidłowe, inne niż zwykle dźwięki.

Napinacz paska rozrządu Ford Focus Mk3

Napinacz paska rozrządu jest nieodłączną częścią zestawu rozrządu. Przy wymianie okresowej rozrządu musimy wymienić na nowy także wyżej wymieniony napinacz paska rozrządu nawet jeżeli nie ulegnie on uszkodzeniu. Dzieje się tak, ponieważ cały zestaw musi idealnie do siebie pasować. Na rynku części samochodowych jest wielu producentów napinaczy paska rozrządu, natomiast nasz sklep internetowy oferuje produkty jedynie od tych sprawdzonych producentów. Wszystkie części mają oczywiście najlepszą jakość i będą Państwu służyć przez wiele, wiele lat.

Pompa wody Ford Focus Mk3

Co ważne, dajemy gwarancję na nasze produkty. Są one oczywiście fabrycznie nowe. Dostawa jest niesamowicie prosta. Wysyłamy części także poza granice naszego kraju. Ceny naszych produktów różnią się od siebie w zależności od tego do jakiego samochodu będą Państwo potrzebować zestawu rozrządu, jak i od tego jaki producent najbardziej Państwa interesuje. Nigdy nie naprawiajmy zestawu rozrządu na własną rękę, ponieważ nawet posiadając umiejętności możemy się narazić na niepotrzebne koszty związane z ewentualną kolejną naprawą naszego samochodu. Gdy awarii ulegnie nasza pompa wody, będziemy narażeni na koszta oraz będziemy zmuszeni na wymianę jej na nową. U nas bardzo szybko znajdą Państwo odpowiedni dla siebie produkt. Taka pompa wody może się przegrzać, jak i zatrzeć jednostkę napędową. Pompa cieczy chłodzącej jest niezwykle ważna, bez niej samochód nie pojedzie. Pompy dostępne w naszym sklepie internetowym są stworzone z najlepszej jakości materiałów, także na pewno nie pożałują Państwo swojego wyboru.

W ofercie sklepu internetowego mccar.pl znajdziecie najwyższej jakości wyselekcjonowane zestawy rozrządu które od lat znajdują się w naszej ofercie a klienci nie zgłaszają do nich reklamacji. Posiadamy rozrządy do wszystkich modeli Forda Focus'a Mk3

Między innymi do wersji:

Rozrząd Ford Focus Mk3 Benzyna:

  • Ford Focus Mk3 1.0 Ecoboost
  • Ford Focus Mk3 1.6 Duratec Ti-VCT
  • Ford Focus Mk3 1.6 Ecoboost
  • Ford Focus Mk3 2.0 Duratec Ti-VCT
  • Ford Focus Mk3 2.0 EcoBoost

Rozrząd Ford Focus Mk3 Diesel:

  • Ford Focus Mk3 1.6 TDCi Duratorq
  • Ford Focus Mk3 2.0 TDCi Duratorq

Polecane zestawy / komplety rozrządu do Ford Focus MkIII:

Powiązane kategorie:

Jeżeli masz pytania:

  • ford focus mk3 wymiana rozrządu co ile?
  • ford focus kiedy wymiana rozrządu?
  • ford focus mk3 co ile wymiana rozrządu?

Jeżeli masz pytania, chcesz kupić rozrząd, pompę wody, pasek rozrządu, części lub akcesoria do samochodów Ford Focus Mk3 zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania jesteśmy dostępni w Ząbkach oraz w Warszawie.

Płatności elektroniczne