Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu
Wybierz model:

Dywaniki Samochodowe Gumowe

Osłony pod silnik Samochodowe

Nadkola samochodowe Wszystkie Marki

Siatki do bagażnika samochodowe

Kup Dolewkę Oleju i Oszczędzaj - Olej

Części do Ford Focus Mk1 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004,2005 - sklep internetowy

Samochód rodzinny powinien spełniać najróżniejsze kryteria. Jednym z nich jest przede wszystkim wysoki komfort użytkowania. Szukając auta rodzinnego, zwracamy jednak uwagę na inne czynniki, takie jak chociażby dane techniczne czy ogólny wygląd samochodu. Nie bez znaczenia jest dla nas także cena samochodu. Czy Ford Focus Mk1 spełnia powyższe kryteria?

Wersje silnikowe Ford Focus Mk1

Silnik samochodu zawsze wybieramy wedle naszych potrzeb. Może być to silnik malutki, np. diesel 1.8 TDCI, ale może być to też nieco większy silnik. W przypadku większych silników, doskonale sprawdzają się te benzynowe, które tworzone są przez markę Yamaha. Przykładem może być tutaj chociażby 16-zaworowy, 82-konny motor o pojemności 1,25 litra. Dzięki takiemu rozwiązaniu, z całą pewnością uda nam się poprawić komfort użytkowania naszego samochodu.

Stylistyka Forda Focusa MkI

Kupując samochód, drugim czynnikiem, na który zwracamy uwagę, jest jego wygląd ogólny. Przekonanie, że to, jak auto wygląda nie ma znaczenia, jest błędne. Znacznie przyjemniej jeździ się samochodem o opływowym kształcie. Zaokrąglone, delikatne linie, które nadają autu opływowy kształt, to z całą pewnością coś, co przemawia na korzyść zakupu auta. Możemy tez indywidualnie dopasować kolor lakieru. Jeśli zależy nam na eleganckim wyglądzie auta, świetnym rozwiązaniem będzie samochód w kolorze srebrny metalik. Delikatny kolor, podkreśli elegancki wygląd naszego samochodu.

Komfort użytkowania - Ford Focus pierwszej generacji

Wybierając auto rodzinne, nie możemy w żaden sposób pominąć takiego aspektu, jakim jest komfort jego użytkowania. Auto rodzinne, powinno być komfortowe. Wygodne siedzenia z możliwością ich regulacji, to absolutna podstawa. Dużym udogodnieniem są też z całą pewnością elektrycznie otwierane szyby. Jazdę samochodem takim, jak Ford Focus Mk1, z całą pewnością umili nam muzyka, którą możemy włączyć zarówno z radia, jak również z telefonu. Możliwość podłączenia odtwarzacza muzyki za pomocą systemu bluetooth to spore udogodnienie.

Reasumując, zalet, które przemawiają na korzyść Forda Focusa Mk1 jest bardzo dużo. Z całą pewnością jest to auto bezpieczne, ekonomiczne a co za tym idzie - idealnie sprawdzające się jako samochód rodzinny. Z odpowiednio dopasowanym silnikiem, będziemy w stanie przejechać bardzo dużą ilość kilometrów. Rodzinne wycieczki, czy codzienne podróżowanie do szkoły czy pracy, nabiorą nowego znaczenia, a my nie będziemy musieli się o nic martwić. Z przyjemną muzyką puszczoną z radia, na wygodnych fotelach, będziemy mogli udać się w każdą podróż!

Auto części oryginalne oraz zamienne do Ford Focus Mk1

Specjalizujemy się w sprzedaży części do Forda. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Ford Partner Club. Masz pewność że produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji. W naszej ofercie dostępne są akcesoria, filtry, elementy nadwozia, układu hamulcowego, silnika (m.in. rozrządy, rolki itd), zawieszenia. Również specjalnie przygotowana oferta: zestawy olejowe oraz hamulcowe zestawy promocyjne dedykowane do Forda Focusa MKI.

Płatności elektroniczne