Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: Dayco

Dayco to amerykańska firma motoryzacyjna z ponad stuletnią tradycją. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji elementów układu przekazywania mocy zarówno na pierwsze wyposażenie, jak i na rynek części zamiennych.


Dayco współpracuje między innymi z takimi gigantami rynku motoryzacyjnego, jak BMW, Toyota oraz Daimler. Szeroki asortyment, wysoka jakość oraz najnowsze technologie produkcji. Oto cechy charakterystyczne marki Dayco.


Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów do produkcji, wymiana poszczególnych części przesuwa się w czasie. Produkty Dayco sprawdzają się doskonale w silnikach najwyższej generacji. Stosowane są przez koncerny Volkswagen, Ford, Renault, Fiat, Volvo, GM i PSA.


Części firmy Dayco przystosowane są niemal do większości modeli samochodów. Znajdziemy wśród nich: paski rozrządu zębate, Paski rozrządu w technologii High Tenacity, zestaw pasków rozrządu TB SET oraz napinacze i koła pasowe.


Bez względu na to, czy komponenty produkowane są na rynek części zamiennych, czy mają stanowić pierwsze wyposażenie, Klienci mogą liczyć na ich wysoką jakość oraz niezawodność. Rosnące zaufanie i popularność wśród kierowców samochodów osobowych i ciężarowych, świadczą o coraz silniejszej pozycji Dayco na rynku motoryzacyjnym.

Płatności elektroniczne