Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Rozrząd Ford Mondeo Mk5 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 sklep internetowy

Zestawy rozrządu, które znajdują się w naszym sklepie internetowym są niezwykle często wybierane przez klientów. Nic w tym dziwnego, ponieważ bez poprawnie działającego zestawu rozrządu nie możemy liczyć na bezawaryjną pracę silnika w naszym samochodzie. Przegapiając termin wymiany narażamy nasz silnik na ogromne zniszczenia. Taki rozrząd wymienia się w samochodzie albo co zalecaną przez producenta ilość przejechanych kilometrów, albo co dany okres czasu, gdy kilometry nie zostaną w tym czasie przekroczone.

Zestaw rozrządu Oryginalny Ford Mondeo Mk5

Wszystko zależy od tego co odnośnie zestawu rozrządu postanowił nasz producent. Oczywiście praca w ciężkich warunkach czyli tak zwana "ciężka noga" może drastycznie skrócić interwał wymiany. Wszystkie produkty dostępne w niniejszym sklepie internetowym różnią się od siebie cenowo w zależności od tego od jakiego producenta pochodzą i w zależności od tego czego tak naprawdę wymagamy od danej części samochodowej. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami na podany numer telefonu bądź na adres mailowy dostępny na naszej stronie internetowej. Z pewnością nie pożałują Państwo swojego wyboru!

Pasek rozrządu Ford Mondeo Mk5

Pasek rozrządu lub łańcuch znajdują się w każdym samochodzie, więc jak najbardziej powinniśmy na ich temat się czegoś dowiedzieć. Tego typu części samochodowe sprowadzamy jedynie od najlepszych oraz sprawdzonych producentów, którzy dodatkowo dają Państwu gwarancję. Jeżeli pasek rozrządu zerwie się nam, będziemy musieli wymienić naszą jednostkę napędową lub zdecydować się na bardzo kosztowny remont silnika. Narazi nas to niestety na niepotrzebne koszty. Z roku na rok producenci części samochodowych prześcigają się w coraz to lepszych, nowocześniejszych oraz tańszych rozwiązaniach, aby zdobyć jak największą ilość klientów. Czasami zamiast zwykłego paska rozrządu może występować łańcuch. Oczywiście znajdą je Państwo w naszej ofercie. O wiele taniej jest wymienić rozrząd na pasku, natomiast wyższy koszt wymiany rozrządu na łańcuchu nie powinien nas odstraszyć, ponieważ interwał wymiany jest o wiele dłuższy więc koszt wymiany rozłoży się w czasie. Nie zalecamy przeciągania w nieskończoność terminu wymiany z wiadomych powodów. Pasek nie powinien być napięty zbyt mocno lub zbyt lekko, ponieważ szybciej ulegnie on zniszczeniu. Odpowiedzialny za to jest napinacz.

Napinacz paska rozrządu Ford Mondeo Mk5

Napinacz paska rozrządu to niemalże najczęściej wymieniana część w samochodzie. Sama wymiana układu rozrządu jest niesamowicie skomplikowana, więc nie należy pod żadnym pozorem dokonywać jej samodzielnie gdy nie mamy pojęcia o mechanice. Trzeba oddać tę pracę profesjonalnemu mechanikowi, który jest wyposażony w niezbędne narzędzia jak i blokady rozrządu. Znajdą Państwo u nas jedynie najlepsze napinacze, także o jakość nie muszą się Państwo martwić. Napinacz musi być dokręcony z odpowiednim momentem aby się nie odkręcił lub żeby nie zerwała się śruba przy dokręcaniu.

Pompa wody Ford Mondeo Mk5

Do układu chłodzenia wlewamy płyn chłodniczy, aby móc schłodzić silnik. Blok oraz głowica w trakcie jazdy samochodem bardzo się nagrzewają. Budowa pompy wody nie jest skomplikowana, lecz ze względu na charakter pracy zużywają się w niej łożyska. W skrajnych przypadkach potrafią się zatrzeć a więc unieruchomią pompę i silnik ulegnie przegrzaniu.

W ofercie sklepu internetowego mccar.pl znajdziecie najwyższej jakości wyselekcjonowane zestawy rozrządu które od lat znajdują się w naszej ofercie a klienci nie zgłaszają do nich reklamacji. Posiadamy rozrządy do wszystkich modeli Forda Mondeo Mk5.

Między innymi do wersji:

Rozrząd Ford Mondeo Mk5 Benzyna:

  • 1.0 EcoBoost
  • 1.5 EcoBoost
  • 2.0 EcoBoost
  • 2.5 DOHC PFi

Rozrząd Ford Mondeo Mk5 Diesel:

  • 1.5 TDCi
  • 1.6 TDCi
  • 2.0 TDCi

Polecane zestawy / komplety rozrządu do Ford Mondeo MKV:

Powiązane kategorie:

Jeżeli masz pytania:

  • ford Mondeo Mk5 wymiana rozrządu co ile?
  • ford Mondeo mk5 kiedy wymiana rozrządu?
  • ford Mondeo Mk V co ile wymiana rozrządu?

Jeżeli masz pytania, chcesz kupić rozrząd, pompę wody, pasek rozrządu, części lub akcesoria do samochodów Ford Mondeo Mk5 / Fusion USA zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania jesteśmy dostępni w Ząbkach oraz w Warszawie.Płatności elektroniczne