Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: Kayaba

KYB, a właściwie Kayaba, to firma, która w Japonii wiedzie prym w branży hydrauliki siłowej. Jest jednym z największych dostawców amortyzatorów w przemyśle automotive. W każdym tygodniu produkowane jest ponad milion amortyzatorów w zakładach na całym świecie.


Firma KYB posiada w Europie 3 zakłady, które produkują amortyzatory na pierwsze wyposażenie oraz na rynek części zapasowych. W Europie istnieje również firma produkująca sprężyny zawieszenia. Największa fabryka firmy produkująca amortyzatory, a zarazem największa tego typu fabryka na świecie, znajduje się w Japonii, tam gdzie siedziba firmy. Firma posiada 9 centrów dystrybucyjnych w Europie, które świadczą usługi serwisowe oraz w dziedzinie obsługi klienta.


Od wielu lat Firma Kayaba prowadzi wiele prac badawczych w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań hydraulicznych w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, kolejowym czy motoryzacyjnym. Na całym świecie jest zatrudnionych ponad 8000 pracowników. Firma posiada 15 fabryk, które znajdują się w Azji, obu Amerykach czy w Europie. Zdolność produkcyjna wszystkich zakładów to aż 75 milionów amortyzatorów w skali roku. Największa fabryka firmy posiada zdolność ponad 50 milionów sztuk. Firma charakteryzuje się wysokim poziomem automatyzacji, przez co przezbrojenie linii na inny typ amortyzatora trwa bardzo krótką chwilę.


Firma Kayaba oferuje rozwiązania hydrauliczne dla wielu gałęzi przemysłu. Przede wszystkim specjalizuje się w wytwarzaniu części OE, czyli na pierwszy montaż. Co ciekawe, części wytwarzane na rynek Spare Parts, są produkowane w tych samych fabrykach i na tym samym osprzęcie co części oryginalne. Kupując części zapasowe firmy KYB można być zatem pewnym, iż nie odbiegają one od oryginalnych części, które były w samochodzie. Firma próbuje swoich sił zarówno w dziedzinie zintegrowanych systemów sterowania pojazdami czy w produkcji wszelkich elementów modułu zawieszenia. Jak każda japońska firma, ceni sobie wysoką jakość, a hasłem reklamowym firmy jest” Our Precision, Your Advantage”.

Płatności elektroniczne