Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: Motorcraft

Motorcraft jest marką części samochodowych sygnowanych znakiem firmowym Ford Motor Company. Są to części powszechnie cenione w wielu krajach. Przedsiębiorstwo zostało ostatecznie powołane do życia w 1972 roku, lecz już w latach pięćdziesiątych stawiało swoje pierwsze kroki.


Motorcraft od początku miał na celu zapewnić obfitość oryginalnych jak i zamiennych elementów samochodowych. Proces ten odbywa się następująco. Ford zleca produkcję danych części wybranej fabryce. Następnie są one sprzedawane pod szyldem Motorcraftu. Pasują do samochodów marki Ford, Lincoln oraz Mercury. Oprócz tego spółka zapewnia ogromy wybór filtrów oleju, powietrza i paliwa, które w wielu przypadkach parują się w znacznie szerszym gronie pojazdów, z wyłączeniem tych produkowanych przez Ford Motor Company.


Ówcześnie Motorcraft zajmuje się produkcją akumulatorów, świec zapłonowych, klocków hamulcowych, łożysk oraz ich elementów, sprzęgieł i dodatków do tych części. Są to produkty najwyższej jakości, spełniające wszystkie rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa oraz produkcji. Partnerem spółki w produkcji jest Mazda.


Samochody tej marki również używają wyprodukowanych w ten sposób części. Spółka Motorcraft jest w tej chwili dostępna wyłącznie za pomocą strony internetowej Forda, lecz mimo wszystko wciąż wiele części może zostać użytych jako zastępcze w różnych markach. Często widać logo przedsiębiorstwa w czasie różnego rodzaju motoryzacyjnych wydarzeń sportowych.


Spółka znana jest również z tego, że sprzedaje olej silnikowy wykorzystywany w przemyśle motoryzacyjnym. Olej nadaje się do silników diesla. Produkt ten pozwala na przejechanie blisko pięciu tysięcy kilometrów.

Płatności elektroniczne