Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: TRW

Firma TRW działa na rynku od ponad 100 lat I śmiało można powiedzieć, że ustala nowe standardy jakości jak I rozwija rynek poprzez swoją innowacyjność I podejście do biznesu. Produkty oferowane przez firmę są solidne I trwałem. Przede wszystkim, jest jednym z największych dostawców części w przemyśle motoryzacyjnym.


Firma rozpoczęła działalność w 1908 roku, a pierwszym dziełem były drewniane koła, dla legendarnego już Forda T. Następnie, firma rozpoczęła produkcję hamulcy I w 1928 roku została dostawcą firmy Ford. Następnie, firma prężnie rozwijała się w kierunku elementów hydraulicznego układu hamulcowego, a z czasem rozpoczęła prace nad układem wspomagania systemu kierwoniczego dla samochodu Chrysler New Yorker. Kolejne lata to rozwój sysemów ABS dla grupy General Motors. Obecnie TRW stosuje zaawansowane materiały oraz technologie, które pozwalają produkować systemy bezpieczeństwa dające komfort spokojnej jazdy.


Jako światowy lider w dziedzinie systemów bezpieczeństwa, TRW projektuje i produkuje całe układy hamulcowe, podwozia i elektryczne we współpracy ze wszystkimi wiodącymi na świecie producentami pojazdów.


Szukając wytrzymałych, wysokiej jakości i łatwych w montażu części zamiennych do samochodów, firma TRW oferuje szeroki asortyment części zamiennych do pojazdów na praktycznie każdym rynku. Firma oferuje przede wszystkim klocki hamulcowe, elementy podwozia, czy elementy systemu TPMS. Firma oferuje oryginalne oraz zamienne części układu hamulcowego. W ofercie można znaleźć całe systemy hamulcowe lub pojedyncze komponenty potrzebne do napraw. Wszelkie części zamienne produkowane są w ten sam sposób co oryginalne, dlatego nie należy obawiać się o ich jakość.


Bezpośrednie powiązanie firmy z producentami samochodów dają możliwość rozwoju najlepszych rozwiązań dla podwozia. W ofercie można znaleźć różnego rodzaju przeguby, elementy układu kierowniczego jak wewnętrzne drążki kierownicze czy końcówki drążków oraz wszelkiego rodzaju drążki sterownicze.

Płatności elektroniczne