Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

510 636 461

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu
Wybierz model:

Dywaniki Samochodowe Gumowe

Osłony pod silnik Samochodowe

Nadkola samochodowe Wszystkie Marki

Siatki do bagażnika samochodowe

Kup Dolewkę Oleju i Oszczędzaj - Olej

Części do Ford Focus Mk2 2005, 2006, 2007, 2008 Sklep internetowy

Aktualnie na rynku można znaleźć bardzo wiele różnorodnych marek pojazdów. Zdecydowanie coraz częściej klienci nie wiedzą, czym kierować się podczas zakupu. Istotna w tym przypadku jest wysoka jakość, ponieważ tylko dzięki temu można mieć pewność, że samochód posłuży bardzo długo i tym samym nie będzie awaryjny. Wybierając dodatkowo solidność oraz bezpieczeństwo, wielu klientów decyduje się na markę Ford. Bez wątpienia ta światowa marka ma nam jeszcze więcej do zaoferowania. Zatem jaki model wybrać?

Doskonały model Ford Focus Mk2

Obecnie do niższej klasy średniej można zaliczyć wiele modeli samochodów. Jednak jednym z najbardziej niezawodnych, jak również mało awaryjnych jest z pewnością model Ford Focus Mk2. Z pewnością Ford Focus to już legenda na rynku motoryzacyjnym i wciąż wielu klientów decyduje się na jego zakup. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Ford Focus II generacji jest zdecydowanie stylistyczną ewolucją.

Stylistyka Ford Focus Mk II

W tym modelu sylwetka nadal pozostała bardzo dynamiczna, a także przednie światła nieco bardziej się zaokrągliły. Jednakże wciąż te elementy nawiązywały do zasad New Edge. Kolejno tylne lampy nie zmieniły znacznie swojego położenia, nadal są umieszczone tuż na wysokości wzroku kierowców. Bardzo często zdarza się, że niektórzy krytykują Forda za jego zbyt dużą zachowawczość podczas projektowania już nowej generacji tego popularnego kompaktu.

Dane techniczne / wersja silnikowe Ford Focus Mk2

Silniki, które napędzają już nową generację Focusa to zdecydowanie mieszanka wszystkiego, co do tej pory mogliśmy znaleźć już we wcześniejszym pokoleniu kompaktowego Forda. Jednakże nawet znane nam już jednostki zostały poddane licznym modyfikacjom. Przykładowo motory kolejno o pojemnościach 1,4 l oraz 1,6 l, które zostały przemianowane z Zetec-SE na Duratec. Gama silników była wypełniona licznymi jednostkami benzynowymi, a ich pojemność zmieniała się  od 1,4 l do 2,0 l, co 200 cm3. Wśród diesli także była duża zmiana, ponieważ Focus był dostępny już z trzema wariantami motorów wysokoprężnych, do których zalicza się 1.6 l, 1,8 l i popularny 2,0 l Duratorq TDCi. Nadwozie również się zmieniło i tym samym można było zakupić pojazdy typu sedan, kombi oraz liftback.

Komfort użytkowania Forda Focusa drugiej generacji

Zdecydowanie w ostatnim czasie Ford jest jedną z najbardziej popularnych marek na świecie. Coraz więcej osób decyduje się na zakup właśnie takiego modelu, ponieważ choć często jest to nieco większy wydatek niż przykładowo kupno pojazdów innych marek, jest bardzo opłacalny. Solidność, niezawodność oraz wysoka jakość cechują każdy model tej marki, a w szczególności chętnie wybierany jest Ford Focus Mk2. Poszukując odpowiednich,a przede wszystkim solidnych rozwiązań dla siebie, warto właśnie w taki model zainwestować.

Auto części oryginalne oraz zamienne do Ford Focus Mk2

Specjalizujemy się w sprzedaży części do Forda. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Ford Partner Club. Masz pewność że produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji. W naszej ofercie dostępne są akcesoria, filtry, elementy nadwozia, układu hamulcowego, silnika (m.in. rozrządy, rolki itd), zawieszenia. Również specjalnie przygotowana oferta: zestawy olejowe oraz hamulcowe zestawy promocyjne dedykowane do Forda Focusa Mk 2

Płatności elektroniczne