Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: Bosch

Bosch jest firmą, której wkład w rozwój techniki samochodowej jest niepodważalny. Wystarczy podać przykład produktów takich jak rozrusznik, świeca zapłonowa czy ABS. Nierozerwalnie wiążą się one z marką Bosch.


Firma posiada jeden z największych działów (Bosch Automotive Aftermarket), który zajmuje się sprzedażą części samochodowych na rynek wtórny. Dział zatrudnia blisko 14 000 osób. Są one odpowiedzialne za zarządzanie sprzedażą części samochodowych oraz elementów wyposażenia warsztatów, a także ich serwisowaniem. Sprzedaż produktów marki Bosch prowadzona jest przez siatkę, świetnie rozwiniętych, punktów dystrybucji.


Cechą charakterystyczną marki Bosch jest dążenie do nieustannego rozwoju. Dlatego też firma skupia się nie tylko na wprowadzaniu nowinek technicznych w zakresie części fabrycznych, ale także na stałym poszerzaniu oferty części zamiennych. Stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie Klienta Bosch stara się sprostać nieustannie rosnącym wymaganiom w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności a także ekologii.


Oferta firmy obejmuje produkty przeznaczone do każdego modelu samochodu. W szerokim asortymencie można znaleźć akumulatory, alternatory, filtry, klocki hamulcowe, czujniki, tarcze hamulcowe, świece zapłonowe i wiele innych.


Ponadto firma Bosch oferuje bogatą paletę urządzeń warsztatowych, które służą do naprawy podzespołów samochodowych. Uzupełnieniem kompleksowej obsługi jest doradztwo techniczne a także serwis "posprzedażowy".


Bosch posiada aż 43 ośrodki szkoleniowe, w których, każdego roku, szkoli się blisko 60 000 osób. Co więcej firma posiada największą na świecie sieć niezależnych serwisów, która liczy ponad 15 000 warsztatów.


Kupując produkty firmy Bosch zyskujemy gwarancję niezawodności, bezpieczeństwa a także kompatybilności z danym modelem pojazdu. A to atuty, obok których nie można przejść obojętnie.

Płatności elektroniczne