Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: Filtron

Firma Filtron powstała w 1982 roku. Jej firmą macierzystą jest WIX Filtration Corp - największy producent filtrów na obszarze kontynentu amerykańskiego. Jednocześnie jest ona częścią międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego Affinia Group – lidera na rynku części zamiennych.


Główną specjalizacją firmy Filtron są wysokiej jakości filtry dla motoryzacji, a także dla maszyn i urządzeń silnikowych. Firma produkuje także filtry dla urządzeń specjalistycznych.


Filtron posiada najnowocześniejsze w Europie laboratorium do badań filtrów powietrza, oleju i paliwa. Nieustanne inwestycje, automatyzacja procesów produkcji, a także praca nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi, gwarantują wysoką jakość produktów końcowych. W ofercie firmy znajduje się blisko 2300 typów filtrów. Filtron jest oficjalnym dostawcą tych części dla firm takich jak Volkswagen, Ford, Jaguar, Land Rover, Suzuki, Mercedes-Benz czy General Motors.


Ponad połowa produktów firmy jest eksportowana do krajów Europy Północnej i Zachodniej, do Wielkiej Brytanii a także do Rosji. Odbiorcą filtrów są także kraje na kontynentach amerykańskim i afrykańskim.


Co istotne wszystkie produkty przeznaczone na rynek części zamiennych są produkowane wedle identycznych standardów, jak filtry dostarczane bezpośrednio do producentów samochodowych.

Płatności elektroniczne