Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu
Wybierz model:

Dywaniki Samochodowe Gumowe

Osłony pod silnik Samochodowe

Nadkola samochodowe Wszystkie Marki

Siatki do bagażnika samochodowe

Kup Dolewkę Oleju i Oszczędzaj - Olej

Układ hamulcowy do Ford S-Max Mk1 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 - sklep internetowy

Wysokiej jakości klocki hamulcowe są coraz częściej poszukiwane przez wiele osób. Zdecydowanie jest to jeden z najważniejszych elementów każdego układu hamulcowego. Zatem na co jeszcze zwrócić uwagę, wyposażając swój układ hamulcowy? Jakie jeszcze elementy mają na niego bardzo duży wpływ?

Układ hamulcowy bardzo ważny w każdym pojeździe

Na bezpieczeństwo podczas jazdy ma wpływ wiele istotnych czynników. Jednak bardzo ważna jest sprawność samego auta, ponieważ jak pokazują najnowsze badania, bardzo często za jedną z głównych przyczyn wypadków uważa się właśnie niesprawne pojazdy. Zatem jakie symptomy sprawiają, że możemy mieć problem z układem hamulcowym? Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Oryginalne Klocki i Tarcze hamulcowe Ford S-Max Mk1

Jednym z najważniejszych, jak również najbardziej narażonych na zużycie części w układzie hamulcowym są z pewnością tarcze oraz klocki. Tarcze hamulcowe są metalowym elementem, do którego bezpośrednio przylegają klocki hamulcowe i w czasie hamowania szczęki, w których osadzone są wspomniane klocki zaciskają się na tarczach hamulcowych. Na skutek powstałego tarcia pojazd może się zatrzymać, ponieważ kolejno poszczególne elementy układu hamulcowego także blokują obrót koła. Warto więc dokonywać regularnych przeglądów tego typu części i w zależności od potrzeby je wymieniać.

Solidne elementy układu hamulcowego gwarantują jego niezawodną pracę przez wiele długich lat. Wbrew pozorom wytrzymałe tarcze hamulcowe lub też klocki hamulcowe bardzo łatwo jest zakupić. Wystarczy jedynie wybrać renomowanego producenta. Tylko dzięki temu można mieć pewność, że układ hamulcowy będzie niezawodny przez wiele długich lat.

Części układu hamulcowego oryginalne oraz zamienne do Ford S-Max MkI

Specjalizujemy się w sprzedaży części do Forda. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Ford Partner Club. Masz pewność że produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji. W naszej ofercie dostępne są najlepszej jakości części układu hamulcowego do Forda S-Max MKI. Tarcze hamulcowe oraz klocki hamulcowe oryginalne oraz bardzo dobrej klasy zamienniki w przystępnych cenach podzielone są na dwie kategorie elementy układu hamulcowego na przód oraz elementy układu hamulcowego na tył.

Płatności elektroniczne