Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu
Wybierz model:

Dywaniki Samochodowe Gumowe

Osłony pod silnik Samochodowe

Nadkola samochodowe Wszystkie Marki

Siatki do bagażnika samochodowe

Kup Dolewkę Oleju i Oszczędzaj - Olej

Części do Ford Mondeo Mk3 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 - Sklep internetowy

Marka Ford już od wielu lat jest bardzo chętnie wybierana przez klientów na całym świecie. Z pewnością jest to spowodowane między innymi wysoką niezawodnością tego typu pojazdów, jak również wytrzymałością. Zatem jaki model marki Ford cieszy się naprawdę dużym uznaniem? W co warto zainwestować?

Należy pamiętać, że Ford Mondeo Mk3 to bardzo popularny samochód osobowy, który zaliczany jest do klasy średniej. Tego typu pojazd na światowym rynku zastąpił równie popularny model Sierra. Ciekawostką jest fakt, że nazwa auta pochodzi od łacińskiego słowa „modus”, które oznacza „świat”. Numer trzy w nazwie modelu oznacza trzecią generację Forda Mondeo, a oznaczenia Mk III pojawiły się na rynku już w 2000 roku. Należy pamiętać, że jako pierwsza ta marka została zaprojektowana bardzo dokładnie w porównaniu z ówczesnym nurtem stylistycznym typu New Edge.

Wersje silnikowe Ford Mondeo Mk III

Model Ford Mondeo III generacji był początkowo sprzedawany jako czterodrzwiowy sedan, jak również pięciodrzwiowy liftback. Dostępny był model w sprzedaży również jako pięciodrzwiowe kombi. Nadwozie wspomnianego auta zyskało rozpoznawalne obecnie kształty o znacznie bardziej ostrych krawędziach, niż przykładowo u jego poprzednika. Wyeksponowano w tym modelu wszelkie przetłoczenia karoserii, co z pewnością nadało temu autu bardziej masywną sylwetkę. Z kolei dostępny silnik jaki był w tym modelu to między innymi EcoBoost lub Duratec, a także TDCI.

Stylistyka Forda Mondeo Mk3

Wiele w tym przypadku zmieniło się także we wnętrzu. Użyto w nim między innymi o wiele lepszych części, jak również solidnych materiałów wykończeniowych, w porównaniu z poprzednią generacją. Ciekawostką jest fakt, iż kabina pasażerska stała się o znacznie bardziej elegancka i tym samym komfortowa. W wyposażeniu znalazły się takie opcje, jak przykładowo ABS, a także elektrycznie sterowane szyby i lusterka. Dostępny był także tempomat i nowoczesny system nawigacji satelitarnej.

Komfort użytkowania Forda Mondeo trzeciej generacji

Jeżeli nie wiemy w jaki sposób podejść do zakupu samochodu, warto przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, na czym nam najbardziej zależy. Przede wszystkim podczas zakupu istotne jest zwrócenie uwagi na wszelkie podstawowe parametry pojazdu. Jednak nie powinniśmy zapominać o tym, iż istotny jest także wygląd takiego auta. Z tego względu warto zdecydować się na model Ford Mondeo Mk3. Jest on bardzo popularny w ostatnim czasie wśród klientów, ponieważ charakteryzuje się nie tylko doskonałym designem, ale także bardzo dużą niezawodnością, jak również solidnością wykonania. Poszukując dla siebie idealnego pojazdu, warto zwrócić uwagę właśnie na ten model, a z pewnością nie będziemy tej decyzji żałować.

Auto części oryginalne oraz zamienne do Ford Mondeo Mk3

Specjalizujemy się w sprzedaży części do Forda. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Ford Partner Club. Masz pewność że produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji. W naszej ofercie dostępne są akcesoria, filtry, elementy nadwozia, układu hamulcowego, silnika (m.in. rozrządy, rolki itd), zawieszenia. Również specjalnie przygotowana oferta: zestawy olejowe oraz hamulcowe zestawy promocyjne dedykowane do Forda Mondeo Mk III.

Płatności elektroniczne