Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

510 636 461

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu
Wybierz model:

Dywaniki Samochodowe Gumowe

Osłony pod silnik Samochodowe

Nadkola samochodowe Wszystkie Marki

Siatki do bagażnika samochodowe

Kup Dolewkę Oleju i Oszczędzaj - Olej

Części do Ford Transit Mk7 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 - Sklep internetowy

Ford to jedna z tych marek, które w motoryzacji kojarzą się z ponadczasową jakością i niezwykłą historią. Kiedy po latach Ford zaczął wychodzić z prawdziwej zapaści, zaproponował doskonały model samochodu dostawczego, jakim jest Ford Transit MK7.

Stylistyka Forda Transit Mk7

Ford Transit MK7 to jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych samochodów dostawczych przez Polaków. Zaufanie do tej marki jest w naszym narodzie ogromne. Wystarczy tylko rzucić okiem na Forda Transita szóstej 6 generacji, aby przekonać się, że to dobry wybór. Auto wygląda na niepokonane na drodze - solidna bryła z jednej strony ma mnóstwo lekkości i smukłości, z drugiej zaś przywodzi na myśl pancerne samochody wykorzystywane w służbach mundurowych. Ford Transit jest niezastąpiony jako samochód do przewożenia różnych większych pakunków i materiałów, ale doskonale nadaje się również jako auto do transportu osób. To zatem model wszechstronny, z doskonałymi parametrami technicznymi. Niezwykle funkcjonalnie i ciekawie urządzono jego wnętrze, dzięki czemu nawet praca za kierownicą Forda Transita od rana do późnych godzin wieczornych nie będzie trudna. Auto jest niezwykle schludnie wykończone, chociaż dedykowane do pracy, ma w sobie prawdziwą klasę i elegancję.

Wersje silnikowe Ford Transit MkVII

Ford Transit MK VII to nie tylko doskonały design z zewnątrz, którego oczywiście nie sposób nie doceniać, ale też prawdziwa petarda pod maską. Nie inaczej jest w przypadku modelu Ford Transit MK7. Model ten może występować w różnych wersjach jeżeli chodzi o długość samochodu i jego wysokość. Pod maską zamontowano doskonałej jakości silnik Duratorq, do wyboru są modele z trzema rodzajami skrzyń biegów: manualną 5-cio biegową VXT75 i MT75, manualną 6-cio biegową VMT6 oraz automatyczną 6-cio stopniową. Ford Transit MK7 produkowany od roku 2006 to zatem doskonały samochód do pracy, który nie tylko doskonale prezentuje się z zewnątrz, ale ma też imponujące i świetnej jakości parametry pod maską.

Auto części oryginalne oraz zamienne do Ford Transit Mk7

Specjalizujemy się w sprzedaży części do Forda. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Ford Partner Club. Masz pewność że produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji. W naszej ofercie dostępne są akcesoria, filtry, elementy nadwozia, układu hamulcowego, silnika (m.in. rozrządy, rolki itd), zawieszenia. Również specjalnie przygotowana oferta: zestawy olejowe oraz hamulcowe zestawy promocyjne dedykowane do Forda Transita siódmej generacji.

Płatności elektroniczne