Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu
Wybierz model:

Dywaniki Samochodowe Gumowe

Osłony pod silnik Samochodowe

Nadkola samochodowe Wszystkie Marki

Siatki do bagażnika samochodowe

Kup Dolewkę Oleju i Oszczędzaj - Olej

Silnik - paski napędowe, rolki, rozrząd do Ford S-max 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015

Zestaw rozrządu jest to niesamowicie ważny element, jeżeli chodzi o silniki samochodowe. Warto jest się rozejrzeć za niniejszymi produktami "na czas", to znaczy zanim pasek lub łańcuch ulegnie rozerwaniu co w większości przypadków skończy się kapitalnym remontem silnika. Oczywiście są auta z rozrządem bezkolizyjnym, niestety w dzisiejszych czasach to już rzadkość.

Zestaw rozrządu Oryginalny Ford S-Max Mk1

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu najlepsze na rynku części samochodowe stworzone z taką jakością, jak części oryginalne. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy oczywiście znają się na rzeczy i działają z pasją. Należy pamiętać o tym, że wręcz każda anomalia, która występuje w naszym samochodzie powinna być diagnozowana, ponieważ może ona oznaczać problemy właśnie z rozrządem. Dajemy Państwu długą gwarancję, więc o nic nie muszą się Państwo martwić. Zestaw rozrządu składa się z wielu części, a są to między innymi pasek lub łańcuch, napinacz paska rozrządu i pompa wody.

Pasek rozrządu Ford S-Max MkI

Pasek rozrządu powinien być bardzo solidny, ponieważ należy on do jednych z najczęściej wymienianych elementów eksploatacyjnych. Ważne jest to w takim razie, żeby miał on pewną konstrukcję i żeby był on założony przez osobę znającą się na rzeczy, przestawienie rozrządu o ząb może skończyć się katastrofą. Ochrania on cały silnik przed jego bardzo szybkim zużyciem. Każdy z nas jako właściciel samochodu powinien jak najbardziej dbać o to, żeby wyłapywać ewentualne usterki. Rozrząd zmienia się albo co 5 lat, albo po przejechaniu danej ilości kilometrów. Stosujmy się do zaleceń producenta, ponieważ w innym wypadku możemy pożałować swojej decyzji. Pasek niestety może ulec zerwaniu. Napięcie musi być idealne (nie może być ani za duże, ani za małe). Zakupy w naszym sklepie internetowym można wykonać z każdego miejsca na świecie, a my wszystkie produkty wysyłamy.

Napinacz paska rozrządu Ford S-Max Mk1

Napinacze pasków rozrządu dostępne w naszym sklepie internetowym są tylko z najlepszych materiałów. Cały rozrząd spełnia na co dzień niesamowicie ważne zadanie, także nie oszczędzajmy na nim. Sama budowa napinacza paska rozrządu jest bardzo prosta, ale nie oznacza to, że możemy kupić najtańszy zamiennik, który zapewne będzie wydawał z siebie dziwne piski w trakcie pracy.

Pompa wody Ford S-Max Mk1

Kolejnym i bardzo ważnym elementem rozrządu jest pompa wody. Nie wolno nam zapominać o dolewaniu płynu chłodniczego do chłodnicy, ponieważ ochładza ona silnik. Tak samo nie można zapominać o pompie, która odpowiada za obieg wody po układzie chłodzenia. Pompę wody należy wymieniać razem z rozrządem ze względu na zużycie łożysk w pompie. Bardzo często pompa wody, która nie zostanie wymieniona wraz z rozrządem ulega awarii niedługo po wymianie rozrządu. Narażamy się tym samym na duże oraz niechciane koszty, ponieważ w takim wypadku od nowa trzeba rozpinać rozrząd. Dlatego przy wymianie rozrządu najlepiej wymienić od razu za jednym zamachem pompę wody. Ceny naszych produktów różnią się od siebie w zależności od produktu oraz w zależności od tego, do jakiego samochodu dana część jest nam potrzebna.

W ofercie sklepu internetowego Ford części znajdziecie najwyższej jakości wyselekcjonowane zestawy rozrządu które od lat znajdują się w naszej ofercie a klienci nie zgłaszają do nich reklamacji. Posiadamy rozrządy do wszystkich modeli Forda S-Maxa Mk1.

Między innymi do wersji:

Rozrząd Ford S-Max Mk1 Benzyna:

  • Ford S-Max Mk1 1.6 Ecoboost
  • Ford S-Max Mk1 2.0 Duratec- HE/ FFV

Rozrząd Ford S-Max Mk1 Diesel:

  • Ford S-Max Mk1 1.6 TDCi
  • Ford S-Max Mk1 1.8 TDCi
  • Ford S-Max Mk1 2.0 TDCi
  • Ford S-Max Mk1 2.2 TDCi

Polecane zestawy / komplety rozrządu do Ford S-Max Mk1:

Powiązane kategorie:

Jeżeli masz pytania:

  • Ford S-Max Mk1 wymiana rozrządu co ile?
  • Ford S-Max Mk1 kiedy wymiana rozrządu?
  • Ford S-Max Mk1 co ile wymiana rozrządu?

Jeżeli masz pytania, chcesz kupić rozrząd, pompę wody, pasek rozrządu, części lub akcesoria do samochodów Ford S-Max Mk1 zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania jesteśmy dostępni w Ząbkach oraz w Warszawie.

Płatności elektroniczne