Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: Rezaw-Plast

Firma Rezaw-Plast jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją akcesoriów samochodowych. W naszym wypadku są to m.in. maty, dywaniki oraz mocowania i elementy nadwozia. Sprawia to, iż zakres świadczonych przez firmę usług pozwala na realizację wszechstronnych wymagań klientów.


Rezaw-Plast zajmuje trzy fabryki w miejscowościach położonych nieopodal Warszawy. Są to: Karczew, Zaborów i Józefów, w którym znajduje się siedziba Rezaw-Plastu. O postępującym rozwoju firmy świadczy fakt, iż sprzedawane przez firmę produkty trafiają do odbiorców na terenie wielu państw europejskich. Jest to możliwe dzięki rozwiniętemu systemowi dystrybucji internetowej. Dzięki temu z ofertą zapoznało się już wiele zagranicznych klientów.


Rezaw-Plast produkuje m. in. następujące części:


  • Ociekacze, które odprowadzają wodę z butów pasażerów, jeśli zastąpi się nimi dywaniki. Dzięki temu wnętrze pojazdu pozostaje suche i czyste.

  • Chlapacze, które nie dopuszczają do zabryzgania karoserii błotem lub jej uszkodzenia przez wystrzeliwujące spod opon kamienie i żwir.

  • Odporne na zniszczenia dywaniki do kabiny pasażerskiej oraz do bagażników.

  • Specjalne maty służące do zabezpieczenia przed zarysowaniami bagażnika w samochodach typu cargo. Nie pozwalają także na ślizganie się ładunku po płycie bagażnika.

  • Osłony silnika, które uchronią jednostkę napędową przed poobijaniem w trakcie jazdy po wyboistej drodze lub przed zalaniem jej w wypadku wpadnięcia w bród wodny lub głęboką kałużę.

  • Nadkola samochodowe, które poprawią wygląd karoserii i ochronią ją przed uszkodzeniami.

Warto zauważyć, że wszystkie wymienione produkty pomagają w konserwacji wnętrza i karoserii auta, co przełoży się na jego wyższą wartość w razie sprzedaży.

Płatności elektroniczne