Biuro obsługi:

22 243 76 61

511 988 426

pn-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

sklep@mccar.pl

Menu

Producent: Champion

Wycieraczki są niezbędnym elementem wyposażenia każdego samochodu jeżeli idzie o bezpieczeństwo. Bez nich niemożliwa jest bezpieczna jazda w czasie deszczu czy śniegu. Nawet jeżeli samochód jest wyposażony w wycieraczki to nie zawsze spełniają one swoje zadanie dobrze. Rozwiązaniem może być zakup cenionej firmy Champion.


O kim mowa?


Jest to firma serwisowa marki Federal-Mogul. Cała sieć firm może poszczycić się długą tradycją w przemyśle automotive, gdyż elementy firmy Champion, a dokładniej świece, znalazły się w jednym z najważniejszych samochodów w historii – Fordzie T. Obecnie firma nadal produkuje elementy układu zapłonowego, ale równie istotna jest jej działalność w dziedzinie bezpieczeństwa – a konkretnie w produkcji wycieraczek.


Historia firmy Champion


Historia firmy rozpoczęła się w 1907 roku, a w 1908 roku komponenty firmy zostały użyte do produkcji Forda T. Kolejnym dużym krokiem firmy był udział w produkcji samolotu Concord. Był to samolot wyjątkowy, który zapisał się na kartach historii swoją prędkością maksymalną. Ponadto, posiadał zapłonniki firmy Champion. Kolejne lata to pasmo sukcesów firmy i bicie rekordów przez samochody posiadające komponenty firmy. W 1994 roku firma zaopatrzyła w wycieraczki pociągi należące do kolei Eurostar. Warunki, w których porusza się kolej są trudne, dlatego był od wycieraczek również wymagano ponadprzeciętnych własności.


Wycieraczki samochodowe do Ford


W przemyśle motoryzacyjnym ciężko znaleźć firmę, która w tym samym czasie produkuje komponenty dla wszystkich wielkich graczy przemysłu, jednak w tym wypadku jest inaczej. Firma produkuje wycieraczki dla samochodów wszystkich wielkich grup motoryzacyjnych jak VW, FCA czy PSA. Ten fakt należy niesamowicie docenić, gdyż każdy z producentów posiada własne wytyczne i wymagania, które producent musi spełnić chcąc dostarczać części do danego modelu. Wycieraczki można znaleźć w różnych rozmiarach i przystosowane do różnych typów nadwozia jak również rocznika samochodu. Jest to bardzo duży atut firmy, a zarazem wyczyn firmy.

Płatności elektroniczne